Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

Підприємства , які виробляють чи реалізують харчову продукцію мають зареєструвати свою потуність – Держпродспоживслужба

До уваги суб’єктів господарювання усіх форм власності!

З метою реалізації норм наказу Мінагрополітики від 10 лютого 2016р. № 39 “Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб’єктам”, зареєстрованого в Мін’юсті 12 березня 2016 року за № 382/28512 (далі – наказ від 10 лютого 2016 р. № 39) у відповідності до статті 25 Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” вам необхідно звернутися в Кіцманське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області для державної реєстрації належних вам потужностей

Зареєструвати потужність зобов’язані всі суб’єкти господарювання (юридичні особи, фізичні особи – підприємці, фізичні особи), які провадять діяльність на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів, що не вимагає отримання експлуатаційного дозволу.

Зазначений обов’язок поширюється на:

– первинне виробництво (рибогосподарства, свиногосподарства, вівцегосподарства, ферми великої рогатої худоби всіх форм власності).

–  заклади роздрібної торгівлі харчовими продуктами тваринного та рослинного походження (вода питна, напої також підлягають реєстрації) всіх форм власності – магазини, лотки з реалізації;

–   заклади громадського харчування (ресторани, бари, кафе, піцерії, харчоблоки тощо.);

– підприємства, що провадять діяльність на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів, які не мають експлуатаційного дозволу.

   Відповідно до статті 64 Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” оператори ринку в разі порушення вимог законодавства несуть відповідальність в межах діяльності, яку вони здійснюють.

Виробництво, зберігання харчових продуктів на потужностях, незареєстрованих відповідно до вимог цього Закону –

тягне за собою накладання штрафу на юридичних осіб – у розмірі від двадцяти трьох до тридцяти мінімальних заробітних плат;

 на фізичних осіб – підприємців – у розмірі від восьми до п’ятнадцяти мінімальних заробітних плат.

Для проведення реєстрації необхідно подати заяву про державну реєстрацію потужності, яка використовується на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів, відповідно до Порядку.

Реєстрація потужностей здійснюється безоплатно, за адресою:

м. Кіцмань, вул. Механізаторів, 8А, тел. 2 20 – 41,

Кіцманське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області

 

Начальник управління                                                                Я.Т. Якубовський

Автомийка