Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

В Мамаївцях обговорили питання безпеки пішоходів

В Мамаївцях обговорили питання безпеки пішоходів, про це повідомив на своїй сторінці в “Facebook” депутат облради Андрій Маковей

Сьогодні у Мамаївській сільській раді, відбулося засідання комісії з питань безпеки пішоходів на центральній автомагістралі М-19 Доманове-Стрий-Чернівці, яка проходить через с. Новий Киселів, Мамаївці. У роботі комісії також взяли участь представники управління патрульної комісії Чернівецької області, депутати сільської ради, землеупорядник, громадськість ОТГ. В ході роботи комісії, було встановлено ряд недоліків що впливають на рух транспортних засобів, а саме: неправильне встановлення дорожніх знаків та їх відсутність у належних місцях, розміщення автобусних зупинок з грубим порушенням та погане освітлення вулиці. Комісія свою роботу не завершила, доручення отримали всі члени комісії та безпосередньо служби. Впродовж 15 днів, буде сформований кошторис, в якому буде передбачено встановлення додаткового освітлення та закупівля дорожніх знаків.
Вирішили направити листа в службу автомобільних доріг з рекомендацією усунути недоліки, які безпосередньо відносяться до їхньої компетенції.
Дорогі жителі, будьте уважними на дорозі, адже ваше життя у ваших руках а ми, представники громадськості, зробимо все можливе для того, щоб покращити вашу безпеку на дорогах.

Автомийка