Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

Запобігання проявам корупції в Кіцманському РВ УДСНС

Запобігання проявам корупції в Кіцманському РВ УДСНС

На виконання Закону України «Про запобігання корупції», питання стану виконання заходів щодо попередження правопорушень та скоєння злочинів серед особового складу, визначається пріоритетним напрямком службової діяльності підрозділу. В підрозділі Кіцманського РВ УДСНС України у Чернівецькій області постійно виконується комплекс цільових антикорупційних заходів. Керівництвом здійснюється постійний моніторинг поведінки підлеглих працівників, спостереження за характером спілкування підлеглих працівників з громадянами.

Обов’язковою формою роботи є проведення занять, інструктажів з особовим складом підрозділу по поглибленому вивченню вимог антикорупційного законодавства України за участю відповідних фахівців сектору з питань запобігання та виявлення корупції УДСНС в Чернівецькій області. У рамках виховної роботи запроваджено механізми проведення індивідуальних профілактичних та діагностичних бесід з кожним співробітником, які спрямовані на:

– створення у колективах підрозділів атмосфери недопущення фактів протиправного використання службових повноважень;

–   формування стійкої антикорупційної поведінки у конкретного працівника;

–   безумовне перешкоджання вступу конкретного працівника у корупційні відносини.

Встановлена взаємодія з місцевими правоохоронними органами щодо своєчасного реагування на інформацію, отриману вказаними відомствами відносно працівників підрозділів служби цивільного захисту.

В Управлінні ДСНС України у Чернівецькій області працює «телефон

довіри» (03722) 4-68-85  та електронна адреса: [email protected], за якими можна зателефонувати з приводу порушень чинного законодавства працівниками підрозділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій».

Також, ви можете написати лист на електронну адресу: [email protected] або повідомити за номером ”телефону довіри” ДСНС України (044) 289-12-41.

 

Начальник Кіцманського РВ УДСНС

у Чернівецькій області

підполковник  служби цивільного захисту                                В.Є. Гуцуляк

 

Автомийка