Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

Що ж сталося з кабанчиками? Нові подробиці

Беручи до уваги занепокоєння читачів, ми поцікавитись у Кіцманських поліцейських – куди ділись тіла вепрів після нещодавної нічної автопригоди?

На місце ДТП прибули працівники Кіцманського районного управління Головного Управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.

Як повідомив керівник Кіцманського управління Держпродспоживслужби Якубівський Ярослав Тодорович, у зв’язку з запобіжними заходами по боротьбі з розповсюдженням африканської чуми свиней на території Кіцманського району та території Чернівецької області, буде проведена низка процедур. Тіла загиблих свиней буде оглянуто на предмет змін у фізіології та ознак захворювання африканською чумою.

З кожного органу та інших частин тіла буде взято біоматеріал, який відправлять для подальших аналізів, в Чернівецьку регіональну державну лабораторію ветеринарної медицини, після чого його буде направлено в Львівський науково-дослідницький інститут. З-за потреби, біоматеріал можуть відправити у відповідні лабораторії в Києві.

Також Ярослав Тодорович розповів нові подробиці. За його словами, вепри йшли з сторони річки Прут, в напрямку птахофабрики, що розташована неподалік місця пригоди. Біля фабрики знаходиться смітник, куди тварини, ймовірно, йшли харчуватись – про це свідчать сліди тварин.

Ще Ярослав Тодорович наголосив, що запобіжні заходи проводяться спільно з працівниками поліції та працівниками ДСНС. Ну і головне – тіла тварин буде спалено та закопано. За офіційною інформацією, на місці ДТП вже проведена дезінфекція.

Автомийка