Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

У готелі на Кіцманщині упіймали двох нелегалів із Молдови

Стосовно вказаних іноземних громадян складено адмінпротоколи

Працівники Кіцманського РС у Чернівецькій області спільно з працівниками Кіцманського ВП ГУНП у Чернівецькій області, під час профілактичних заходів з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант», в одному з готелів району виявили двох громадян Республіки Молдова, які перевищили термін законного перебування на території України та ухилялися від виїзду з території України.

Щодо вказаних іноземних громадян складено адміністративні протоколи за ч.1 ст. 203 КУпАП та винесені постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу, який останні сплатили. Щодо зазначених осіб прийнято рішення про примусове повернення з території України. Про це повідомляє Управління ДМС у Чернівецькій області.

Також до адміністративної відповідальності притягнуто власника готелю за статтею 204 КУпАП «Порушення порядку працевлаштування, прийняття на навчання, надання житла, реєстрації іноземців та осіб без громадянства та оформлення для них документів». Він надав житло іноземцям-порушникам, чим сприяв їм в ухиленні від своєчасного виїзду з України.

Джерело

Автомийка