Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

РОМАН БУДЕ ХОДИТИ!

РОМАН БУДЕ ХОДИТИ!

Вельмишановні жителі Кіцманщини! Всі ми пригадуємо, що 20 червня у селі Верхні Станівці в багатодітній родині Романа та Наталії Габнюк, де виховується п’ятеро дітей, сталася велика біда. Їх син Роман впав із дерева і отримав травму хребта. Сьогодні він проходить дороговартісну реабілітацію у найкращому в Україні науково-практичному центрі нейрореабілітації Нодус (Київська область, місто Бровари).

Є цілковита надія на те, що найближчим часом Роман почне знову ходити, про що так він мріє. Для здійснення найбільшого дитячого бажання потрібна іще одна операція та ще декілька місяців реабілітації у цьому центрі.

Роман та його батьки благають не бути байдужими і долучитися до збору коштів на реабілітацію, яких потрібно близько 10 тисяч доларів США. Навіть невелика сума коштів буде вагомим внеском у щасливе життя Романа! Хай береже Вас та ваші сім’ї, а особливо дітей, Бог і хай ніколи не стається така біда!

Переказати кошти можна на банківську картку матері: карта ПриватБанк №4149 6258 0609 4312 (Наталія Петрівна Габнюк). Телефон мами: 050-8597416

За певними уточненнями можете звертатися і до депутата Чернівецької обласної ради, уродженця села Верхні Станівці Івана Костащука (тел. 096 188 64 65)

З повагою та щирою вдячністю сім’я Романа

 

Автомийка