Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

Кіцманське бюро правової допомоги про надання правових послуг

Кіцманське бюро правової допомоги про надання правових послуг

 

ПРАВОВА ДОПОМОГА –  це надання правових послуг, спрямованих на забезпечення реалізації прав і свобод людини і громадянина, захисту цих прав і свобод, їх відновлення у разі порушення. Право на таку допомогу – це гарантована Конституцією України можливість отримати в повному обсязі безоплатну первинну правову допомогу, а також у визначених законом випадках можливість певної категорії осіб отримати безоплатну вторинну правову допомогу.

В місті Кіцмань вже  рік здійснює свою діяльність  Кіцманське бюро правової допомоги,  яке є самостійним відділом Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.  Така установа є мережею точок активного поширення правової інформації та доступу до правових консультацій на рівні територіальних громад та соціально-вразливих суспільних груп. У бюро можна отримати безоплатну первинну правову допомогу, як наприклад правову інформацію чи консультації.  Соціально незахищені громадяни тут же можуть мати доступ і до безоплатної вторинної правової допомоги, яка передбачає складання процесуальних документів та представництва в суді.

Кожен громадянин може звернутися до бюро у разі необхідності.  Якщо у Вас виникли питання з приводу: спадщини; землі, житла, іншої нерухомості; відмови нотаріусів у випадках, якщо є пропущені строки прийняття спадщини чи відсутність правовстановлюючих документів; рішень органів влади та органів місцевого самоврядування не на користь людини, тобто неправомірні дії чи бездіяльність, а також  інші питання – то ВИ можете звертатись до бюро правової допомоги, яке знаходиться  за адресою: м. Кіцмань, вул. Незалежності,  83  або за тел.: 2-10-38. Крім того, можна зателефонувати через систему інтернет – спілкування «Скайп», набравши «Кіцманське бюро правової допомоги», або «[email protected]»,  щоденно з 9.00 до 18.00 год. (крім вихідних та святкових днів).

Начальник відділу: Олексюк Анжела Миколаївна.

Головний спеціаліст відділу: Моргоч Наталія Володимирівна.

Детальну інформацію з питань, пов’язаних з отриманням безоплатної правової допомоги, можна отримати за єдиним номером цілодобової телефонної лінії безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103.

 

 

Автомийка