Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

УВАГА! ВІДБУЛИСЯ ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ НАДАННЯ СУБСИДІЙ

Стосовно періоду врахування доходів для призначення субсидії

Постанавою Кабінету Міністрів України від 18.08.2017 № 609 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” (далі — Постанова) змінено період, за який враховуються доходи під час призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, з чотирьох кварталів до двох кварталів.

Передбачено під час здійснення розрахунху субсидії на наступний період у травні для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді, враховувати доходи за третій — четвертий квартали попереднього року, а розрахунок субсидії на опалювальний сезон у жовтні проводити на підставі доходів за перше півріччя поточного року.

Таким чином, враховуватимуться більш актуальні доходи громадян. Інформація про доходи отримуватиметься, як і раніше, від ДФс та Пенсійного фонду України.

Враховуючи, що розрахунок субсидій у жовтні на опалюва.льний період буде проводитись на підставі доходів за перше півріччя 2017 року, необхідно протягом вересня отримати інфармацію про доході всіх отримувачів субсидій (домогосподарств, яхим субсидія призначена починаючи з травня 2017 року) для забезпечення своєчасного проведення розрахунку на опалювальний сезон.

Звертаємо увагу, що змінінюється період отримання доходів лише при призначенні субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. При призначенні субсидії для відшходування витрат на придбання твердого палива і скрапленого газу та субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива, скрапленого газу і оплату житлово-комунальних послуг враховуються доходи за попередній календарний рік.

Стосовно призначення субсидії за наявності  заборгованості з оплати послуг

При призначенні субсидії на наступний термін відтепер враховуватиметься  наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати послуг, якщо загальна її сума перевищує двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Інші зміни

Передбачено, що субсидія не може призначатися одночасно за місцем реестрації особи та місцем ії фактичного проживання.

Зобов’язано отримувача субсидії інформувати протягом місяця про закінчення терміну реестрації місця перебування.

Врегульовано питання призначення субсидії  недіездатній особі за заявою опікуна.

Зміни до соціальних нормативів 

Постановою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 2014  № 409 „Про встановлення державник соціальних стандартів у сфері житлово–комунального обслуговування” в частині перегляду соціальних  нормативів споживання газу для приготування їжі та підігріву ДЖЕРЕЛО :КІЦМАНСЬКА РДА

Автомийка