Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

В с.БІЛА ПРАЦІВНИКИ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ ПРОВЕЛИ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Фахівці Кіцманського управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області провели День Пенсійного фонду для жителів села Біла Кіцманського району.

В приміщенні сільської ради провели виїзний прийом громадян. Відповіли на запитання стосовно порядку призначення пенсії за віком. Наголосили, що розмір майбутньої пенсії залежить від тривалості страхового стажу і розміру заробітної плати. Ознайомили із Стратегією розвитку Пенсійного фонду України до 2020 року. Поінформували про основні аспекти пенсійної реформи.

Цього ж дня провели зустрічі з трудовими колективами сільської ради, відділення поштового зв’язку, фельдшерсько – акушерського пункту та трудовим колективом сільської бібліотеки. Розповіли про умови призначення різних видів пенсій, в тому числі і за вислугу років. Надали роз’яснення щодо умов виплати одноразової грошової допомоги працівникам охорони здоров’я.  З поштовиками села обговорили питання покращення якості обслуговування пенсіонерів.

Роздали інформаційні буклети та відповіли на індивідуальні запитання громадян.

Нагадали про можливість отримання інформації з пенсійних питань за телефоном “гарячої лінії”, за допомогою відеозв’язку та через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Марія Баланецька, заступник начальника відділу  звернень громадян   Кіцманського управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області                                                                

Автомийка