Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

ДЛЯ ДІТЕЙ З БРУСНИЦІ ВЛАШТУВАЛИ ВИСТАВУ

22 серпня до бібліотеки с.Брусниця, знову завітала жива казка.

Юні аматори Клубу за інтересами «Дитячий театр книги «Веселка», запросили в гості вихованців Брусницької дошкільної установи, щоби в черговий раз показати свою нову постановку, повчальну казку на сучасний лад «Теремок».

Діти з захопленням дивилися відому казочку не в звичному форматі. Адже усі казкові герої в повчальній формі протягом усієї постановки навчали маленьких глядачів, правильного поводження в лісі та на воді, екстрених номерів, якщо виникне будь – яка життєва ситуація. Правил поводження на дорозі та користування   електроприладами, наслідки дружби з шкідливими звичками. За сценарієм казки герої побували і в лісовій бібліотеці, де бібліотекар тітонька Сова, розказала про всі переваги  та користь читання, також розповіла про всіх  основних жителів книгозбірні – книг. Дала мудрі поради, що кожен житель села чи міста, має дружити з книгою, адже мудра книга – про все розкаже.

Приємно, що на захід в черговий раз завітала директор обласної універсальної наукової бібліотеки  ім. М.Івасюка – Наталія Миколаївна Філяк, яка високо оцінила гру юних аматорів дитячого театру.

 

 

Юрій Понич – бібліотекар, бібліотеки с.Брусниця.

Автомийка