Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

ВІДДІЛОМ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ПРОВЕДЕНО ПІДСУМКИ

ВІДДІЛОМ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, ФІЗИЧНИХ ОСІБ -ПІДПРИЄМЦІВ, РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО КІЦМАНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВЕДЕНО ПІДСУМОК РОБОТИ ЗА СІЧЕНЬ-ЛИПЕНЬ 2017 РОКУ.

Для реєстрації права власності на нерухоме майно розглянуто 703 заяви, по яких прийнято  683 рішення про реєстрацію нерухомого майна та їх обтяжень та 1 про взяття на облік безхазяйного майна; 9 рішень про зупинення розгляду заяви, у зв’язку з поданням документів не в    повному обсязі; 10 рішень про відмову у державній реєстрації у зв’язку з тим, що подані документи не дають змоги встановити речові права на нерухоме майно.

За відповідний період у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних  осіб-підприємців проведено 1381 реєстраційну дію. Зареєстровано 412 фізичних осіб-підприємців, припинено підприємницьку діяльність 553 фізичних осіб-підприємців, зареєстровано 14 юридичних осіб та припинено діяльність 15 юридичних осіб.

Для формування та архівного зберігання реєстраційних справ у паперовій формі у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно від суб’єктів державної реєстрації області прийнято 3092 справ. У сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців отримано 187 реєстраційних дій, проведених іншими суб’єктами реєстрації.

В порядку взаємодії з управлінням праці та соціального захисту населення Кіцманської РДА здійснено звірку 2485 громадян щодо зайняття ними підприємницької діяльності.

джерело:

сайт Кіцмаської РДА

Автомийка