Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

На Кіцманщині триває співпраця із соціальними партнерами

Питання соціального захисту працюючих громадян, легалізації зайнятості та запобігання порушень трудового законодавства обговорили на засіданні «круглого столу», ініційованого Кіцманським управлінням обслуговування громадян,  за участі представників районних органів влади та місцевого самоврядування,громадських організацій.

Заступник начальника – начальник відділу призначення та перерахунків пенсій Борис Білан поінформував присутніх про завдання Пенсійного фонду щодо наповнення бюджету для забезпечення своєчасної виплати пенсій в районі, достовірності відомостей про застрахованих осіб, дотримання державних гарантій рівня та своєчасності оплати праці. Акцентував на важливості легалізації заробітної плати. Наголосив, що таке ганебне явище, як «тіньова» зайнятість, завдає великої шкоди економіці країни та впливає на розмір майбутньої пенсії найманих працівників.

Надав роз’яснення щодо порядку призначення пенсій, умов зарахування страхового стажу та особливостей його врахування при обчисленні пенсії.

Нагадав про можливість отримання інформації за допомогою телефону «гарячої лінії», відеозв’язку та через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Роздав учасникам зустрічі інформаційні матеріали з пенсійних питань.

Автор: Ольга Липко, головний спеціаліст відділу призначення та перерахунків пенсій Кіцманського управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду в Чернівецькій області

Автомийка