Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

ДЛЯ РОЗПОРЯДНИКІВ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР-НАВЧАННЯ ПРО ЕЛЕКТРОННІ ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ

Сьогодні, 26 липня 2017 року, за участі в.о. голови Кіцманської райдержадміністрації Юрія Косара проведено семінар-навчання для розпорядників бюджетних коштів різних рівнів, працівників освіти, дошкільних закладів, органів місцевого самоврядування

з метою набуття практичних навичок, теоретичних знань щодо публічних закупівель.

Спікером семінару виступив координатор регіонального Центру компетенції  Prozorro у Чернівецькій області Микола Проданюк. За його словами процедура називається Prozorro, бо існує в Інтернеті – там, де кожен може слідкувати за державними закупівлями, витратами та за рухом бюджетних коштів.

Також він наголосив, що проект реформи державних закупівель в Україні спрямований на якнайшвидший перехід державних послуг на електронні процедури, введення безпаперового документообігу та надання громадськості прямого і необмеженого доступу до інформації. Найважливішою частиною цієї реформи є розробка та впровадження прозорої системи електронних держзакупівель в Україні. Тому необхідно вже зараз спробувати зареєструватися в системі ProZorro та здійснити пробні закупівлі в електронному форматі.

Паралельно для учасників семінару проводилась електронна презентація, з допомогою якої вони мали можливість переглянути кроки для реєстрації в програмі онлайн-закупівель та проведення самих закупівель.

Окрім того, значна увага приділялася практичним завданням. Від присутніх, серед яких були представники державних та комунальних установ, було багато запитань щодо методології проведення закупівель, термінів їх проведення, особливості допорогових та понадпорогових закупівель,  формування та публікація річного плану закупівель та додатку до річного плану, класифікатора товарів та послуг. На всі питання учасники семінару отримали вичерпні відповіді.

Джерело: Офіційний веб-сайт Кіцманської РДА

Автомийка