Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

Облаштують відрізок дороги на виїзді з Чернівців до Мамаївців

 

Михайло Павлюк повідомив, що шукатимуть законних механізмів облаштування відрізку дороги міжнародного значення М – 19

У Чернівцях планують унормувати відрізок дороги Галицький шлях, де почастішили трагічні випадки аварій.
Про це повідомив перший заступник голови Чернівецької ОДА Михайло Павлюк.
“Сьогодні мав нелегку, але досить змістовну зустріч з жителями Ленківців стосовно унормування відрізку дороги Галицький шлях на виїзді з Чернівців до Мамаївців. Саме того відрізку, де почастішали летальні ДТП. Там іде дві суцільні лінії, перетин яких, чи поворот ліворуч до Ленківців чи Нового Киселева ( р-н ресторану “Світанок”), як відомо, заборонений. Приватним авто та автобусам, наприклад, міського маршруту №7 треба їхати до Мамаївців для розвороту назад, що як один із варіантів, при забезпеченні “відбійника” по напрямку шляху теж озвучується фахівцями одним із варіантів.
Дав декілька доручень, спільно з Службою автодоріг та профільним управлінням ОДА, шукатимемо законних механізмів облаштування відрізку дороги міжнародного значення М – 19. Пакет рішень включатиме питання у межах чинного з-вства. Без сумнів – безпека громадян, і тих, хто житель й на своєму авто, і тих, хто пішохід, і тих, хто пасажир – понад усе. Шкода жителів конкретного мікрорайону, які заручники ситуації, найбільш, у першу чергу, шкода тих, хто загинув на тому злощасному відрізку дороги. За це, безцінне, життя молодих людей – болить найбільше.
З депутатом Чернівецької міської ради Любов Сорохан обміркували, що варто зробити ще для безпеки й комфорту і тих, хто “у дорогу” і тих, хто додому.

Конструктивні пропозиції щодо цієї проблеми вітаються”, – ідеться у дописі.

Автомийка