Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

Встановлення систем відеоспостереження

Компанія VESTA Electronics надає професійні послуги з продажу, встановлення, гарантії та обслуговування систем відеоспостереження, GPS трекінгу та систем безпеки. Встановлення систем різного роду складності з лояльною ціновою політикою, індивідуальним підходом до планування та розміщення систем і їх способами використання. В асортименті комплекти відеоспостереження провідних представників ринку, таких гігантів як Hikvision і Dahua, а також обладнання власного виробництва. GPS трекери з безкоштовним обслуговуванням дозволять контролювати переміщення власного автомобіля а датчики руху при любих обставинах повідомлять про проникнення.

Наше обладнання буде корисним для домашнього використання, бізнесу та особистої безпеки. За допомогою комп’ютера чи смартфона та наявності інтернет підключення з будь якої точки світу буде можливість спостерігати та контролювати безпеку власного майна.  В нас в компанії всі дотримуються принципу: “Краще попередити небезпеку ніж потім боротися зі збитками”.

Наші контакти:

066 45 777 90, 068 45 777 30

м. Чернівці, вул. Головна, 200

Facebook та VK:

https://facebook.com/vestaelectronics1

https://vk.com/vestacorp

 

Автомийка
  • Гость: Поставили. якість відео х....я
  • VESTA electronics: Доброго дня. Вкажіть будь ласка Ваші контакти для уточнення. Нас цікавить, чим саме наше обладнання спричинило непідгрунтовану критику. Дякуємо.