Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

Інструктивний семінар провели рятувальники у Кіцманській ЦРЛ

19 липня у конференц залі Кіцманської ЦРЛ працівниками Кіцманського РВ УДСНС у Чернівецькій області, було проведено інструктивний семінар на тему: «Профілактика виникнення пожеж на об’єктах з масовим перебуванням людей».

Під час даного заходу було проведено інструктажі з питань пожежної та техногенної безпеки, а також перегляд відео: 6 хвилин вогню, робота ДСНС при виникненні надзвичайної ситуації. Рятувальники розповіли присутнім про стан пожежної безпеки у Кіцманській ЦРЛ, довели статистику виникнення пожеж, наголосили, яких правил слід дотримуватись, щоб запобігти загоранням у будівлях закладів охорони здоров’я, вказали на що особливо треба звертати увагу у разі виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж.

Медичним працівникам під час даного заходу було доведено інформацію як правильно користуватись первинними засобами пожежогасіння, а також як проводити евакуацію людей з приміщення лікарні. Зокрема, працівниками Кіцманського РВ УДСНС наголосили, що під час виходу слід не панікувати, діяти чітко і злагоджено, дотримуючись інструкцій та планів евакуації.

Автомийка