Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

Екс-губернатора в Чернівецькій облраді замінив підприємець з Кіцманщини

У Чернівецькій обласній раді з’явився новий депутат. Оболасна виборча комісія визнала його повноваження ще наприкінці травня, а на засіданні сесії облради 4-го липня депутати заслухали та взяли до відома інформацію Чернівецької обласної виборчої комісії щодо визнання повноважень депутата обласної ради Віталія Захарюка, як наступного за черговістю у багатомандатному виборчому округу за списком Чернівецької обласної організації партії “Громадський рух “Народний контроль”, повідомляє прес-служба облради.

Як відомо, Віталій Захарюк обирався депутатом Чернівецької обласної ради 6 скликання від політичної партії “Фронт змін”. У 2015 році, коли партія Арсенія Яценюка відмовилась брати участь у місцевих виборах, Захарюк був кандидатом у депутати облради від партії “Народний контроль”.

В.Захарюк мешкає у селі Реваківці Кіцманського району. Він є підприємцем (ФОП). У декларації за 2016 рік вказав земельну ділянку в селі площею 2500 кв.м, два автомобілі (Фат Добло і Міцубісі Аутлендер), доходи за 2016 рік у сумі 305 тисяч гривень.

Нагадаємо, Чернівецька обласна рада на сесії 24 березня припинила повноваження депутата Романа Ванзуряка, який у 2014 році займав посаду голови Чернівецької облдержадміністрації.

Роман Ванзуряк ще восени 2016 року заявив, що складе повноваження депутата у зв’язку з тим, що перейшов до іншої політичної сили – партії Михеїла Саакашвілі “Рух нових сил”.

Джерело: http://molbuk.ua/

Автомийка