Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ В ОЛІМПІАДАХ ТА КОНКУРСАХ УЧНІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ РАЙОНУ

Кіцманська районна гімназія

Канюк Максим, який зайняв ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської малої академії наук, секція “Правознавство”(керівник Білоус Ю.О.), ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології (учитель Рихло О.Б.) та І місце у ІІ етапі й ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської малої академії наук, секція “Кліматологія та метеорологія” (керівник Костащук І.І.);

Микитюк Вікторія, яка виборола перемогу на  ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії – І місце, з економіки – ІІ місце, з біології – ІІІ місце, а також І місце у ІІ етапі та І місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської малої академії наук, секція “Географія та ландшафтознавство” (керівники Білоус Ю.О., Гудима М.В., Олексюк А.В.).

Серед обдарованих гімназистів були  нагороджені за ІІІ-ті  місця у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури – Колісник Вікторія, учениця 9 класу, (учитель Кожухар О.М.), Микитюк Діана – учениця 10 класу  (учитель Остапюк О.І.), яка також була третьою у ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МБАН; за ІІ місце у ІІІ етапі олімпіади з історії -десятикласник Гунчак Іоанн (учитель Бугай Г.С.).

Призерами ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської малої академії наук стали у секції “Географія та ландшафтознавство”:  ІІІ місце – Грекул Марія(8 клас) та Андріяшик Юлія(9 клас) (керівник Білоус Ю.О.), ІІ місце –Шекеряк Оксана (9 клас) ; у секції “Кліматологія та метеорологія” – Боднар Іван(9 клас) (керівник Гудима М.В.); у секції “Гідрологія”- ІІ місце – одинадцятикласники Палагута Михайло та ІІІ місце –Федорюк Павло (керівник Білоус Ю.О.). Юні філологи – шестикласниця Собко Аліса та восьмикласниця Кошурба Анастасія стали третіми у обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  імені Тараса Шевченка(учитель Остапюк О.І.).

Лужанський ЗНЗ І-ІІІ ст. ім.В.Орелецького

 ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з основ наук: з української мови та літератури – Колісник Софія (9 клас) – ІІ місце (учитель Колісник І.Г.), із зарубіжної літератури – Флорескул Анастасія(9 клас)-ІІІ місце (учитель Розенквіт І.А.), з географії – Кулька Софія(9 клас) – ІІІ місце, також ІІІ місце і у конкурсі-захисті  науково-дослідницьких робіт секції “Географія та ландшафтознавство”(учитель Куриш Д.Г.), з математики ІІ місце і з фізики- ІІІ м.- Арійчук Олег(9 клас)(учителі Одовійчук О.К., Гамаль О.В.).

Верхньостановецький ЗНЗ І-ІІІ ст.

Учень 9 класу Рудніцький Олександр виборов І місце у ІІІ етапі та брав участь у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, зайняв ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської малої академії наук, секція “Географія та ландшафтознавство” (керівник Флорескул М.М.), перемогу – ІІІ місця – здобули у цій секції також учні 11 класу Радощук Діана (керівник Найда О.Я.), Малайко Мар’яна (керівник Костащук І.І.), а у секції “Гідрологія” – Гальчук Микола (керівник Когут О.В.).

Реваківський  ЗНЗ І-ІІІ ст.

Учениця 9 класу Тодорюк  Дана, яка зайняла І місце  у ІІІ етапі та була учасницею ІVетапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка (учитель Сюрісь О.В.), учнів 8 класу-призерів(ІІІ місце) обласного етапу Всеукраїнських олімпіад – географії – Мандрик Аліна (учитель Куриш Д.Г.),  з математики – Пазюк  Сергій (учитель Купчанко М.В.).

Мамаївський ЗНЗ І-ІІІ ст. №2

Карузо Джульєтта(10 клас) зайняла ІІ місце у ІІІ етапі олімпіади з англійської мови (учитель Онищук С.Я.) і ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської малої академії наук у секції “Гідрологія”(керівник Куриш Н.К.);

Ситник Крістіан(11 клас) – став третім  серед учасників  обласної олімпіади з трудового навчання(учитель Федорюк М.В.);

Якович Олеся (10 клас) одержала диплом ІІІ ступеня за ІІІ місце у ІІ етапі конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт МБАН у секції “Українська мова”(керівник Паліс С.О.).

Кіцманський  ЗНЗ І-ІІІ ст.,   

Гуцуляк Максим, який виборов І місце, та  десятикласницею Факас Анастасієя, яка зайняла ІІІ місце, у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

Ставчанський ЗНЗ І-ІІІ ст.

Шевчик Дмитро, учень 9 класу який зайняв ІІ місце у ІІІ етапі олімпіади з трудового навчання, ІІ місце у ІІІ етапі і брав участь у ІV етапі олімпіади з географії, а також ІІІ місце у обласній олімпіаді з економіки.  А учениця 9 класу Стабрин Мирослава стала третьою в області в олімпіаді з біології (учитель  Руснак Б.І.).

Мамаївський НВК №1

десятикласниця Миронюк Діана за ІІІ місце в обласній олімпіаді з економіки (учитель Савчук Т.Д.) та Тарновецька Анна, вихованка екологічного гуртка “Юні друзі природи” Кіцманського РБДТ за ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі Intel-Eco Україна 2017 та ІІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді міжшкільних екологічних проектів Dream-Eco 2017 (керівник Мельничук Л.В.).

Глиницький  ЗНЗ І-ІІ ст.

Довганюк Ольга, учениця 9 класу, яка стала переможцем (І місце) у ІІІ етапі  та виборола ІІІ місце у IVетапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії (учитель Змійовський М.І.).

    За перемогу в обласних олімпіадах нагороджені: за ІІ місце з історії- Будз Ганна, учениця 11 класу Драчинського ЗНЗ І-ІІІ ст.(учитель Потічко О.А.), за ІІІ місце з трудового навчання – Семенюк Василь, учень 10 класу Шишківського ЗНЗ І-ІІІ ст. (учитель Похна В.В.), Веренчанська Олена, учениця 8 класу Суховерхівського ЗНЗ І-ІІ ст.за ІІ місце з української мови та літератури (вчитель Баєтул Т.В.) і ІІІ місце із зарубіжної літератури – (учитель Оленюк О.М.), за ІІІ місце  у ІІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра ЯцикаХодосевич Анастасія, учениця 7 класу Лашківського ЗНЗ І-ІІІ ст. (учитель Брусник Т.В.), за ІІІ місце  у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської малої академії наук, секція “Лісознавство”(керівники Боднарюк О.М., Ковалюк В.Г.).

Школи Кіцманщини взяли активну участь у першому обласному фестивалі-конкурсу “Розквітай, писанко!” та мають нагороди.

   Дипломом ІІІ ступеня Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації, сертифікатом на суму 2 000 грн та призом нагороджено переможців обласного фестивалю-конкурсу “Розквітай, писанко!”: Реваківський, Оршівський, Неполоковецький, Ошихлібський, Іванківський, Хлівищенський загальноосвітні навчальні заклади, які представляли писанкове дерево, координатора групи – директора Реваківського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів Рошко Зірку Дмитрівну.

   Почесні грамоти Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації та приз вручено учасникам обласного фестивалю-конкурсу “Розквітай, писанко!”: Кіцманському, Валявському, Суховерхівському, Кліводинському загальноосвітнім навчальним закладам, Кіцманській районній гімназії, Кіцманському НВК, координатору групи – директору   Кіцманського  загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів Булезі Борису Миколайовичу, а також Драчинському, Стрілецькокутському, Глиницькому, Новодрачинецькому, Дубовецькому, Ревнянському загальноосвітнім навчальним закладам, Білянському НВК,  координатору групи- директору   Драчинського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів Незнайко Мар’яні Семенівні.

   Дипломом ІІ ступеня Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації та призом нагороджено Турченяк Станіславу, ученицю Реваківського ЗНЗ І-ІІІ ст., а дипломом ІІІ ступеня Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації та призом нагороджено Флорескула  Мар’яна, учня Кальнівського ЗНЗ І ст., переможців обласного фестивалю – конкурсу “Розквітай, писанко!” у номінації “Великодній рушник”.

Джерело: Офіційний веб-сайт Кіцманської РДА

Автомийка