Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

У КІЦМАНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

27 червня 2017 року в  переддень 21-ї річниці Конституції України відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Конституції.

Голова Кіцманської райдержадміністрації Іван Друцул, вітаючи учасників урочистих зборів з святом, зазначив: «Будь-яка, навіть найдосконаліша Конституція, неспроможна миттєво забезпечити зміни  в  суспільній свідомості та практиці. Це лише основні напрями великого і складного еволюційного процесу, які визначає і вказує Основний Закон. Усе інше залежить від нас. Від нашого порозуміння, консолідації, злагодженості і координованості рішень та дій. Успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин України не тільки користуватиметься правами і свободами, а належним чином виконуватиме свої обов’язки.»

Також з вітальним словом звернувся до учасників зібрання заступник голови районної ради Іван Гулей.

Посадовці вручили чотири спільні Почесні грамоти за активну  громадянську позицію, утвердження принципів демократії, свободи, української державності та з нагоди Дня Конституції.

Військовий комісісар Кіцманського міжрайонного військового комісаріату Леонід Підручний вручив учасникам антитерористичної операції нагрудні знаки: «За військову доблесть» молодшому сержанту Віктору Гафичу, «За оборону Дебальцево» старшому сержанту Юрію Миронику.

З нагоди відзначення 21-ї річниці Конституції України народний аматорський театр Кіцманського РБНТД показав виставу «Безодня».

Джерело: Офіційний веб-сайт Кіцманської РДА

Автомийка