Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

Шипинці відзначили день села

Вчора в центрі Шипинців, що на Кіцманщині, біля будинку культури, ближче до обіду, грав духовий оркестр. Після богослужіння в церкві сюди потягнулися люди. Ось уже декілька років сільський голова Василь Нявчук запровадив свято – День села. Насамперед він зробив перед земляками звіт про свою роботу за минулий рік та плани на нинішній. Повідомляє “Молодий Буковинець“.

– Торік ми капітально відремонтували будинок культури, придбали інвентар, полагодили два фельдшерсько-акушерські пункти, школу, зробили освітлення на двох вулицях, на кладовищі побудували приміщення для справляння поминальних обідів, підтримували в доброму стані дороги, – сказав Василь Корнійович. – Буквально на днях приступимо до відновлення басейну в нашій загальноосвітній школі: завдяки народному депутату України Іванові Рибаку на його ремонт уряд виділив 1,2 мільйона гривень. Також з держбюджету виділено 300 тисяч гривень на заміну вікон в ЗНЗ. А ще хочемо облаштувати в селі лікарську амбулаторію.

Василь Нявчук вручив грамоти найкращим сільським активістам. Привітали людей зі святом й народний депутат України Василь Амельченко, перший заступник голови обласної ради Інга Маковецька та перший заступник голови Кіцманської РДА Юрій Косар, який є депутатом райради від місцевого округу. Серед культурної програми свята був виступ заслуженого артиста України Івана Дерди. Для дітей працював атракціон, а ще розігрувалися лотереї, відбулися спортивні змагання.

Автомийка