Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ КІЦМАНЩИНИ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ КЕРІВНИКИ РАЙОНУ

23 червня у Кіцмані відбулись урочистості з нагоди професійного свята працівників державної служби України. Держслужбовців вітали голова райдержадміністрації Іван Друцул та заступник голови районної ради Іван Гулей.

– На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави, тому кожний держслужбовець повинен свідомо обирати шлях служіння народу. Приємно, що переважна більшість саме таких відповідальних і компетентних людей працює в нашій адміністрації – підкреслив голова райдержадміністрації Іван Друцул.

Далі керівники вручили кращим працівникам органів виконавчої влади району Почесні грамоти. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток району та з нагоди Дня державної служби України нагороджено:

Керівники району за дорученням голови ОДА нагородили подяками за сумлінну працю в органах державної виконавчої влади, високі ділові та професійні якості, за зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня державної служби Тетяну Смеречанську — головного спеціаліста відділу управління персоналом та юридичної роботи РДА та Родіона Лисака — завідувача сектору з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури РДА.  Спільні грамоти РДА і районної ради за багаторічну сумлінну працю та з нагоди відзначення Дня державної служби  вручили начальнику відділу-керівнику Центру надання адміністративних послуг  Кіцманської райдержадміністрації Ірині Антонюк, начальнику відділу управління персоналом та юридичної роботи Галині Бойді, головному спеціалісту сектору з питань організаційної роботи Галині Єремейко, завідувачу сектору прийняття рішень відділу адресних соціальних допомог Мар’яні Бизин.

Також з вітальним словом словом звернулася голова районної організації профспілок  працівників державних установ Дарія Бабюк, яка теж вручила почесні грамоти.

Джерело: Офіційний веб-сайт Кіцманської РДА

Автомийка