Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

Про пенсійне забезпечення – жителям села Борівці під час Дня Пенсійного фонду

Фахівці Кіцманського управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області провели День Пенсійного фонду в селі Борівці. В рамках заходу провели прийом жителів села в приміщенні сільської ради. Надали роз’яснення щодо порядку та умов призначення різних видів пенсій, перерахунку пенсій з 01.05.2017. Фахівці Фонду відповіли на всі запитання, з якими звернулися жителі села, та надали роз’яснення щодо конкретних ситуацій, пов’язаних з призначенням та виплатою пенсій і підвищень до неї.

Цього ж дня провели зустрічі з трудовими колективами сільської ради та відділення поштового зв’язку. Розповіли про нововведення в пенсійному забезпеченні. Повідомили про можливість добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування. Порекомендували громадянам передпенсійного віку заздалегідь звертатися до фахівців управління обслуговування громадян з метою проведення попередньої перевірки документів, необхідних для призначення пенсії.

Роздали присутнім на зустрічах інформаційні листівки з роз’ясненнями останніх змін в пенсійному законодавстві. Нагадали про можливість отримання інформації за допомогою телефону «гарячої лінії», відеозв’язку та веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

Олександр Телешман, заступник начальника – начальник відділу обслуговування громадян Кіцманського управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Автомийка