Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

Відбулося засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту РДА

21 червня 2017 року відбулося засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації. Колегія розглянула питання:
– про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з української мови та літератури  у загальноосвітніх навчальних закладах району;
– про перевірку стану  виконання рішення колегії від 24.06.2016 № 2/1 “Про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з іноземної мови у загальноосвітніх навчальних закладах району”;
– про хід виконання п. 4 рішення колегії відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської районної державної адміністрації  від 30.04.2017  №1/3.
У засіданні колегії прийняли участь Мельничук Г.Г., заступник голови Кіцманської районної державної адміністрації, спеціалісти відділу освіти, молоді та спорту, методисти районного методичного кабінету, директори загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів району.
Заслухавши та обговоривши питання, передбачені у порядку денному, члени колегії прийняли відповідні рішення та встановили терміни їх виконання.
Автомийка