Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

Офіцера запасу з Кіцманщини призвали на військову службу

Відповідно до наказу Міністра оборони від 30 травня 2017 року №300 в Україні проведений перший призов офіцерів запасу на військову службу за призовом.

19-20 червня Чернівецьким обласним військовим комісаріатом здійснена відправка призваних офіцерів до місць навчання.

Служитимуть буковинські новобранці, як і усі офіцери за призовом, 18 місяців. Усі вони мають вищу освіту (не нижче бакалавра) і первинне офіцерське звання після закінчення військових кафедр вишів.

Основна частина призваних офіцерів запасу має спеціальності військового зв’язку, експлуатації і ремонту військової техніки, морально-психологічного забезпечення.

Після проходження тримісячної підготовки на курсах при ВВНЗ, які розпочнуться з 21 червня, офіцери будуть розподілені по військовим частинам для подальшої служби.

Кіцманським ОРВК були проведені заходи щодо відбору та призову на військову службу офіцерів запасу. В результаті яких молодший лейтенант запасу Присунько Юрій Ілліч, 1993 року народження, житель с. П’ядиківці Кіцманського району, 19 червня призваний на військову  службу за призовом осіб офіцерського складу до Збройних Сил України та  відправлений для проходження курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації  до Військової академії м.Одеса.

Бажаємо легкої служби та кар’єрного росту.

Слава Україні! Героям слава!

 

Джерело: Військовий комісар Кіцманського об’єднаного районного військового комісаріату полковник  Л.Р.ПІДРУЧНИЙ

 

 

Автомийка