Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

Кіцманський ОРВК проводить навчальні збори з ротою охорони

Кіцманський об’єднаний районний військовий комісаріат комісаріат  з 29 червня по 8 липня поточного року  проводитиме навчальні збори з призовом військовозобов’язаних до складу роти охорони  районного військового комісаріату у кількості близько 121 чоловік.

На навчальні збори, які відбуватимуться в с. Ропча Сторожинецького району на полігоні «Прибан», залучатимуться військовозобов’язані Кіцманського району.

Після закінчення навчальних зборів, військовозобов’язані, яких будуть до них залучені, повернуться додому, до своїх звичайних повсякденних справ.

Проведення зазначених перевірочних зборів із військовозобов’язаними дозволить військовому комісаріату відпрацювати питання оповіщення і призову у стислі терміни, а особовому складу військовозобов’язаних – пройти короткий курс військової підготовки.

Рота охорони райвійськкомату призначена для охорони і оборони об’єктів військової інфраструктури, адміністративної будівлі районної державної адміністрації, служби на блокпостах, для ведення бойових дій у випадку проникнення на територію району незаконних збройних формувань.

Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» військовозобов’язані і резервісти отримують фінансове і матеріальне забезпечення за рахунок держави. За призваними на збори військовозобов’язаними та резервістами на весь період зборів, включно з часом проїзду до місця їх проведення і назад, зберігається місце роботи, а також займана посада та середній заробіток на підприємстві, в установі чи організації незалежно від підпорядкування і форми власності.

 

 

Джерело: Військовий комісар  Кіцманського об’єднаного районного військового комісаріату полковник   Л.Р.ПІДРУЧНИЙ

Автомийка