Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

Мало не “сів за грати” через зберігання зброї

Кіцманський районний суд Чернівецької області ухвалив визнати винним чоловіка, що проживаючи у власному будинку, без передбаченого законом дозволу зберігав обріз гладко ствольної мисливської рушниці ТОЗ-54, 12 калібру, який 11.03.2017 року було виявлено та вилучено і який, згідно висновку експерта від 16.03.2017 року № 490-К № 32546, придатний для проведення пострілів.

Таким чином, обвинувачуваний вчинив кримінальне правопорушення, передбачена ч. 1 ст. 263 КК України, тобто незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами. Про це  ідеться у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

СУД УХВАЛИВ:

Затвердити угоду від 24.03.2017 року між прокурором Кіцманської місцевої прокуратури Івановим В.В. та обвинуваченим за участі захисника Матейчука Т.М. про визнання винуватості за ч. 1 ст. 263 КК України.

Визнати його винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України.

Призначити  йому узгоджене сторонами угоди покарання за ч. 1 ст. 263 КК України у вигляді 3 (трьох) років позбавлення волі.

Згідно з узгодженим сторонами угоди покаранням та на підставі ст. 75 КК України звільнити обвинувачуваного від призначеного покарання, якщо він протягом однорічного іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладений на нього обов`язок, передбачений п. 2 ч. 1 ст. 76 КК України, а саме:

– не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу Уповноваженого органу з питань пробації;

– повідомляти Уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання і роботи;

– періодично з’являтися для реєстрації до Уповноваженого органу з питань пробації.

Автомийка