Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

Два танцювальні колективи із села Драчинці стали призерами фестивалю «Буковинське коло»

Відбувся обласний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Буковинське коло».

У ньому взяли участь 54 аматорські хореографічні колективи з усієї Чернівецької області. Учасники трьох вікових категорій від 7 до 10 років, від 11 до 15 років, від 16 років і старші презентували два конкурсні номери у номінаціях: «Народний традиційний танець», «Народно-сценічний танець», «Сучасний танець», «Спортивно-бальний танець».


Одразу два танцювальні колективи Будинку культури села Драчинці стали призерами фестивалю: за танцювальні номери “Смерека” та “Обережно, діти !” – Зразковий аматорський танцювальний колектив “Драчинецький сувенір” (керівник – Н.Верстюк) був нагороджений дипломом та кубком за ІІ-місце у номінації “сучасний танець” у середній віковій категорії.

А колектив сучасного танцю “ЕКСКЛЮЗИВ – PRO” (керівник – О.Верстюк) за танцювальні номери : “No Smoking” та “БУМ” нагороджений дипломом та кубком за ІІ-місце у номінації “сучасний танець” у старшій віковій категорії .

По закінченню нагородження учасників фестивалю-конкурсу відбувся гала-концерт : який складався з 8 кращих номерів фестивалю , учасниками гала концерту став “Драчинецький сувенір” з номером “Обережно , діти !”

Автор: Октавіан Верстюк

Автомийка