Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

Працівники ПФУ провели зустріч із бухгалтерами Кіцманської центральної районної лікарні

Начальник Кіцманського управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Тетяна Шемчук та провідний спеціаліст управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю Дмитро Фуштей провели зустріч з бухгалтерами Кіцманської центральної районної лікарні.                  .

Обговорили питання правильності оформлення та видачі довідок про стаж та заробітну плату, що подаються для призначення та перерахунку пенсій.

Пенсійники розповіли про умови та порядок призначення різних видів пенсій.

Тетяна Шемчук рекомендувала особам передпенсійного віку заздалегідь звертатися до фахівців управління Фонду з метою проведення попередньої перевірки документів, необхідних для призначення пенсії. Ознайомила із перевагами отримання пенсії через банківські установи.

Поінформувала, що отримувати консультації з пенсійних питань можна за допомогою відеозв’язку  та веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

Автор: Олександр Телешман, заступник начальника управління – начальник відділу звернення громадян Кіцманського управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Автомийка