Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

Прийом громадян села Драчинці провели дистанційно

Провідний спеціаліст відділу звернення громадян Кіцманського управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Майя Ісарь провела у режимі відеозв’язку прийом громадян села Драчинці.

Надала роз’яснення щодо порядку призначення різних видів пенсій та переліку документів, необхідних для їх призначення. Ознайомила з механізмом проведеного перерахунку пенсій з 1 травня поточного року у зв’язку із підвищенням соціальних стандартів. Поінформувала про можливість добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Рекомендувала особам передпенсійного віку заздалегідь звертатися до фахівців управління з метою проведення попередньої перевірки документів, необхідних для призначення пенсії.

  Нагадала про можливість отримання консультацій з пенсійних питань за допомогою телефону «гарячої лінії», та за допомогою веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

Марія Пензій, головний спеціаліст відділу звернення громадян Кіцманського управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області        

Автомийка