Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

В ПФУ провели зустріч із представниками відділення Ощадбанку в Кіцмані

Начальник Кіцманського управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Тетяна Шемчук провела зустріч з представниками АТ «Ощадбанк» філії Чернівецьке облуправління ТВБВ 10025/082.

Обговорили питання підвищення ефективності роботи стосовно інформування громадян щодо отримання пенсійних виплат в банківських установах, а також вжиття заходів щодо збільшення кількості банкоматів та пост-терміналів у віддалених населених пунктах району. Приділили увагу таким важливим питанням, як своєчасність зарахування коштів на вкладні рахунки пенсіонерів та наявність готівки в банкоматах. Керуючий філією Ощадбанку Ярослав Яремій підкреслив, що сьогодні на території району функціонують 9 відділень банківської установи, що дає змогу якісно та оперативно обслуговувати громадян.

Фахівець Фонду запропонувала продовжити практику спільних зустрічей з трудовими колективами району, зокрема закладів охорони здоров’я, освіти, культури тощо.

За підсумками зустрічі окреслили плани подальшої співпраці щодо наближення пенсійних послуг до жителів району.

Олександр Телешман, заступник начальника управління – начальник відділу звернення громадян Кіцманського управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Автомийка