Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

ПРОТИДІЯ ЗЛОЧИННОСТІ У СФЕРІ ДОВКІЛЛЯ

Питання захисту інтересів держави та протидії злочинності у сфері використання лісових ресурсів та незаконного видобування піщано-гравійної суміші з річок краю як важливий чинник національної безпеки є на даний час одним з пріоритетних напрямів діяльності правоохоронних органів  в цілому та органів прокуратури зокрема.

Так, незаконна вирубка та видобування корисних копалин негативно позначаються на навколишньому природному середовищі, перешкоджають відтворенню природніх ресурсів та в сукупності можуть призвести до екологічних катастроф.

Також, в умовах сьогодення питання незаконної вирубки лісу, його вивезення за межі України та видобування піщано-гравійної суміші набуло неабиякого суспільного резонансу і є предметом широкого висвітлення в засобах масової інформації та обговорення в суспільстві.

З огляду на вказане, робота правоохоронних органів спрямована на вжиття максимуму зусиль щодо виявлення, профілактики та протидії кримінальним правопорушенням вказаної категорії.

Однак, незважаючи на активізацію діяльності на цьому напрямі, протидія злочинності цього характеру потребує сприяння і зі сторони громадськості, в тому числі і щодо виявлення передусім організаторів злочинних схем незаконної порубки лісу та його реалізації.

Закликаємо всіх: громадські організації, волонтерів та небайдужих до долі природи краян повідомляти правоохоронні органи Кіцманчини про випадки вчинення злочинів у сфері довкілля, з метою притягнення до відповідальності винних, відшкодування державі шкоди та збереження природнього середовища для теперішніх та майбутніх поколінь.

Керівник Кіцманської місцевої прокуратури А. Никифорук

Автомийка