Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

ЧОТИРИ МІСЯЦІ ЗА ГРАТАМИ ЧЕРЕЗ НОСІННЯ КАСТЕТУ

Кіцманський районний суд Чернівецької області ухвалив визнати винним громадянина, що в лютому 2017 року громадянин, перебуваючи в с. Давидівці Кіцманського району поблизу сміттєзвалища знайшов кастет чорного кольору, який зберігав за власним місцем проживання. В подальшому, 11.03.2017 року біля 13:00 години, перебуваючи в м. Кіцмань, по вул. Незалежності, де розпивав спиртні напої та умисно, протиправно, незаконно переносив у кишені власної куртки кастет чорного кольору, який цього ж дня в ході проведеного поверхневого огляду в приміщенні Кіцманського ВП ГУНП в Чернівецькій області, під час складання протоколу про адміністративне правопорушення з ч. 1 ст. 178 КУпАП, було виявлено та вилучено в присутності двох запрошених понятих. Згідно висновку експерта предмет вилучений предмет, являється холодною зброєю дробильної дії, кастетом виготовленим промисловим способом.  Про це  ідеться у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

СУД УХВАЛИВ:

Затвердити угоду від 28 квітня 2017 року про визнання винуватості між прокурором та обвинуваченим у вчиненні кримінального правопорушення (злочину) передбаченого ч. 2 ст. 263  КК України.

Визнати його винним у вчиненні кримінального правопорушення (злочину) передбаченого ч. 2 ст. 263 КК України  та призначити узгоджену міру покарання за ч. 2 ст. 263 КК України  у виді арешту на строк 4 (чотири місяці).

На підставі ст. 71 КК України шляхом часткового приєднання невідбутої частини покарання за вироком Кіцманського районного суду Чернівецької області від 15 лютого 2017 року за ст. 395 КК України, призначити ОСОБА_1 остаточне покарання у виді 5 (п’ять) місяців арешту.

Автомийка