Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

Матеріально-технічну базу Кіцманської ЦРЛ оновили на понад двадцять медапаратів

Завдяки зекономленим торік коштам матеріально-технічну базу Кіцманської центральної районної лікарні оновили на понад два десятки різноманітних медичних приладів.

Наразі все обладнання вже запустили в роботу, попередньо розподіливши відділеннями медзакладу. По трохи нової апаратури отримали майже усі структурні підрозділи ЛПЗ. Найбільше скерували до пологового відділення та лабораторії.

Як інформують в адміністрації лікарні, загальна вартість нового обладнання складає близько 600 тисяч гривень. Найбільшу частину на його придбання, понад 540 тисяч гривень, виділили з районного бюджету, ще по декілька десятків були скеровані з міського бюджету Кіцманя та сільської ради Стрілецього Кута.

Такої масової закупівлі медапаратури установа не бачила вже багато років. Серед найбільш дороговартісного – паровий стерилізатор (115 тисяч гривень), електрохірургічний апарат (понад 55 тисяч гривень), медичний відсмоктувач (62 тисячі гривень), фотоелектрокалоріметр (понад 35 тисяч гривень) та фетальний монітор (понад 78 тисяч гривень).

Незважаючи на кількість, на цьому оновлення апаратури в медзакладі не завершується. Адже, насамперед, придбали найнеобхідніше. Оскільки тривалий період часу обладнання не обновлялось, лікарня потребує ще чимало коштів на його закупівлю.

Джерело: Департамент охорони здоров’я Чернівецької обасної державної адміністрації

Автомийка