Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

Жителям села Лашківка надали роз’яснення з пенсійних питань під час виїзного прийому

Начальник Кіцманського управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Тетяна Шемчук провела прийом громадян   в  селі Лашківка.

Жителі села цікавилися питаннями порядку призначення різних видів пенсії, зарахування пільгового стажу, особливостей призначення надбавок до пенсії, що залежать від розміру прожиткового мінімуму для осіб непрацездатного віку, порядку перерахунку пенсії працюючим пенсіонерам. Тетяна Шемчук надала кваліфіковані відповіді на запитання. Поінформувала про перерахунок пенсій з 01.05.2017. Зазначила, що розмір майбутньої пенсії залежить від величини заробітної плати, з якої сплачено страхові внески, та тривалості страхового стажу. Під час спілкування зосередила увагу пенсіонерів на обов’язку кожного отримувача пенсії повідомляти органи Фонду про зміну адреси проживання та факту працевлаштування. Повідомила про переваги одержання пенсійних виплат через вкладні рахунки в банківських установах.

Нагадала про можливість отримання інформації з питань пенсійного забезпечення за телефоном «гарячої» лінії, за допомогою відеозв’язку, та через оновлений веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Автор: Олександр Телешман, заступник начальника управління – начальник відділу звернення громадян Кіцманського управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Автомийка