Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

У КІЦМАНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЄВРОПИ

Вчора, 11 травня  2017 року, в Кіцманській районній державній адміністрації в рамках відзначення Дня Європи в Україні проведено історичну годину «Євроінтеграційний процес і Україна».

У ході заходу йшлося про нові перспективи співробітництва України та району зокрема, з розвинутими країнами континенту, можливості економічного розвитку, зміцнення позицій України у світовій системі міжнародних відносин. Це – найкращий спосіб реалізації національних інтересів.

Заступник голови райдержадміністрації Галина Мельничук, виступаючи перед присутніми, зазначила що для України європейська інтеграція – це шлях модернізації економіки, подолання технологічної відсталості, залучення іноземних інвестицій і новітніх технологій, створення нових робочих місць, підвищення конкурентоспроможності вітчизняного товаровиробника, вихід на світові ринки, насамперед на ринок ЄС.

Перший заступник голови РДА Юрій Косар розповів про практику районної державної адміністрації залучення інвестицій з Євросоюзу, зокрема про транскордонний проект, який завершився цього року, та вигоди, які отримав від нього район. Він також наголосив, що у зв’язку із введенням безвізу перспективи співпраці розширюються.

Джерело: Офіційний веб-сайт Кіцманської РДА

Автомийка