Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

НА КІЦМАНЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ 72-ГУ РІЧНИЦЮ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ЄВРОПІ

72-гу річницю Перемоги над нацизмом у Європі  відзначили 9 травня 2017 року всією громадою Кіцманщини. У всіх населених пунктах району відбулися світкові заходи: мітинги, концерти. У Кіцмані біля меморіалу загиблим воїнам та Пам’ятного Хреста борцям за волю України  пройшов урочистий мітинг за участю ветеранів другої світової війни, учасників АТО, воїнів-інтернаціоналістів, громадськості району, молоді.

До учасників заходу з урочистою промовою звернувся голова районної державної адміністрації Іван Друцул, який подякував ветеранам за те, що пройшовши нелегкими фронтовими дорогами, не шкодуючи здоров’я і ризикуючи власним життям, вони вибороли мир для майбутніх поколінь, навчили любити свою Вітчизну, показали, як захищати рідний дім.

Керівник районної виконавчої влади подякував також і учасникам АТО, які через десятки років після Другої світової війни, так само, як і їхні діди, стали на захист України і ціною свого життя зупинили ворожих найманців на сході України. Іван Друцул, зокрема, сказав: «Для нас ця війна стала священною і ми не маємо права на поразку заради пам’яті тих, хто вистояв у Другій світовій війні. Разом ми маємо захистити свою державу сьогодні, свою незалежність, щоб не було соромно перед живими ветеранами. Маємо бути єдиними у боротьбі і з зовнішнім ворогом, з тими, хто хоче знищити Україну. А для цього потрібно об’єднуватися для спільної мети, не гаяти часу для розбрату. Маємо спільно будувати нову країну, де життя, здоров’я та добробут кожного українця будуть найвищими цінностями. Бо саме за таку державу проливалася і проливається кров наших земляків.  Саме такою бачать її  і сучасні захисники України».

З вітальними словами виступили також голова районної ради Петро Лупул, міський голова Сергій Булега, військовий комісар Леонід Підручний та учасник АТО Руслан Худояров.

По завершенню усі учасники мітингу поклали квіти та вінки пам’ятних знаків воїнам Другої світової війни, борцям за волю України.

Джерело: Офіційний веб-сайт Кіцманської РДА

Автомийка