Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

Амбулаторія в Лужанах отримала гуманітарну допомогу (ВІДЕО)

Аварійні приміщення, облуплені стіни, брак меблів і раритетний інвентар 50-х років минулого століття. У таких умовах приймають пацієнтів медики в селищі Лужани.

Голова селища й тутешні медики стомились чекати підтримки від районної влади і самотужки відшукали благодійників.

Сьогодні в них невеличке свято – медичний заклад приймав гуманітарну допомогу від міжнародної організації, що допомагає бюджетним установам України. Напередодні тут склали список необхідних речей та отримали на більш як 150 тисяч гривень медичного інвентарю. Тепер у селищі пішли далі – підготували проект ремонту старого приміщення, та сподіваються відшукати майже 4 мільйони гривень на ці потреби. Адже місцева амбулаторія діє і як цілодобовий пункт швидкої допомоги, та обслуговує понад 15 тисяч людей у трьох навколишніх селах.

Наталя Катрюк, голова селища Лужани:  Сьогодні завезені лампи, ліжка функціональні, крісла. За цей час такого не було, тому дуже важливо звернути увагу на таку будівлю. Вона практично, добротна, але потрібно прикласти трохи грошей, сили та рук.. Оксана Юрійчук, завідуюча Лужанської амбулаторії: В нас контингент широкий пацієнтів, тому, звісно, нам потрібне обладнання. А основне наше питання – це ремонт нашої установи. В нас навіть немає елементарних стільців. Володимир Карвацький, керівник будівельної компанії: Будинок побудований ще при Австрії, приміщення просто валиться, підперте і все. Є проект , пройшов експертизу, все це можна зробити, замінити дах, усе зробити.

Джерело: Сайт http://acc.cv.ua/

Автомийка