Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

День відкритих Дверей в Кіцманському технікумі ПДАТУ

9 квітня  двері  гостинно  відчинилися перед усіма, хто хотів ближче ознайомитися  сучасним і перспективним закладом освіти.

Відвідувачі мали змогу детально ознайомитися з історією технікуму та його сьогоденням. Майбутні студенти та їх батьки особисто пересвідчились, що в технікумі діє потужна матеріальна база, а навчатимуть їх висококваліфіковані фахівці та педагоги, які допомагатимуть їм опановувати спеціальності, створюючи сприятливі умови для здобуття якісної освіти.

Традиційно під час Дня відкритих дверей відбулася зустріч абітурієнтів та їх батьків з адміністрацією та викладацьким складом технікуму. Представники відділень, кращі студенти,  розповіли про спеціальності своєї Альма-матер та особливості майбутньої професії.

Студентською радою було організовано концертну програму, майбутнім абітурієнтам та гостям демонстрували свої таланти студенти технікуму. У майбутніх студентів була унікальна можливість оглянути навчальні корпуси, гуртожитки,  аудиторії та велику бібліотеку  технікуму де була організована виставка писанок.

 

Автомийка