Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

Прийом громадян для жителів села Нижні Станівці провели в режимі відеозв’язку

Заступник начальника управління – начальник управління звернення громадян Кіцманського управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Олександр Телешман  провів прийом громадян села Нижні Станівці в режимі відеозв’язку.

Фахівець управління відповідав на запитання щодо порядку призначення різних видів пенсій та переліку документів, необхідних для їх призначення. Поінформував про можливість добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування в разі відсутності необхідного стажу для призначення пенсії.

Рекомендував заздалегідь звертатися до фахівців управління Фонду з метою проведення попередньої перевірки документів, необхідних для призначення пенсії.

Нагадав про можливість отримання інформації з пенсійних питань за допомогою телефону «гарячої лінії», та веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

Автор: Ольга Липко, головний спеціаліст відділу призначення та перерахунків пенсій   Кіцманського управління обслуговування громадян  Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області          

Автомийка