Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

XV сесія Кіцманської міської ради: Звіт депутатів, Питання лісу, Міський бюджет

У п’ятницю, 7 квітня 2017 року, відбулась XV Сесія Кіцманської міської ради VII скликання.

Питання порядку денного:

 

 

П о р я д о к    д е н н и й

та  регламент  роботи

 

                             XV  сесії  Кіцманської  міської  ради  VІI  скликання

 

Від   07.04.2017 року                                                           Початок  о  10-00  год.

Приміщення  міської ради

/ зал  засідань  /                    

п/п

ЗМІСТ   ПИТАНЬ
1 Про внесення  змін  до міського  бюджету на 2017 рік.

 

Інформує: Палагнюк Л. І. – керівник відділу обліку, звітності та збору  податків  Інформація  до   10 хв.,  виступи  до  2 хв.,  всього  до 15  хв.

2

 

 

 

Повідомлення  депутатів  міської  ради  по  в/о № 3 Савчук Оксани Василівни,  по в/о № 4 Ревуцького Дениса Івановича про  виконання депутатських  обов’язків.

 

                     Інформація  до   10 хв.,  виступи  до  2 хв.,  всього  до 15  хв.

                                Інформує: Гальчук Л.В. – юрисконсульт міської ради
3 Про розгляд клопотання гр.Кантеміра Дмитра Дмитровича, щодо можливості визнання права власності на самочинно збудоване майно.
4 Про розгляд клопотання ОСББ «Квітнева,5» , щодо припинення договору оренди землі від 29.08.2016 року між Кіцманською міською радою та Дарійчуком В.В.
Інформація  до   10 хв.,  виступи  до  2 хв.,  всього  до 15  хв.
Інформує: Гешко Я.М. – заступник міського голови,                                                                                              Гальчук  Л. В. юрисконсульт міської ради
5 Про затвердження правил благоустрою  міста Кіцмань.

 

                                Інформація  до   10 хв.,  виступи  до  2 хв.,  всього  до 15  хв.
Інформує: Горшеніна Г. В. – спеціаліст  міської ради
6 Про надання дозволу громадянам Веренчанська Наталії Іванівні, Жиникай Євгенію Васильовичу на розробку   проекту із землеустрою  щодо відведення земельної ділянки в оренду, розташованої в м. Кіцмань  по вул.   Суворова, 10 (в межах населеного пункту), для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд .
7 Про затвердження  громадянину  Литвинюк Євгену  Михайловичу    технічної документації  із землеустрою щодо встановлення  (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)   для передачі  в оренду, розташованої в м. Кіцмань    по вулиці 40 років Перемоги, 14, для будівництва,  обслуговування  житлового будинку господарських будівель та споруд.
Інформація  до   10 хв.,  виступи  до  2 хв.,  всього  до 15  хв.
                      Інформує :  Чокан А. С.  – спеціаліст ІІ категорії по земельних питаннях
8 Про  затвердження  гр. Бельському Володимиру Васильовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд  в  м.Кіцмань, вул.Шевченка, 40 для передачі безоплатно у власність..
9 Про  затвердження  гр. Бельському Володимиру Васильовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства  в  м.Кіцмань для передачі безоплатно у власність.
10 Про  затвердження  гр. Ткачук Ярославу Івановичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд  в  м.Кіцмань, пров.Сонячний, 5 для передачі безоплатно у власність.

 

11 Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка розташована в м.Кіцмань по вул.9Травня, 8, гр.Чобан Марії Михайлівні.
12 Про припинення права користування земельною ділянкою, площею – 0,07 га на полі №3 гр.Бабюк Тамарі Деонизівні, яка проживає в  м.Кіцмань, пров.Бажана, 6.

 

13 Про надання дозволу міському голові Булезі С.Б. на право підпису Актів прийому – передачі межових знаків на зберігання від 15.12.2016 року на земельну ділянку в м.Кіцмань по вул. Кутузова, 14 площею 0,1000 га – для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд та 0,0573 га для ведення особистого селянського господарства за гр. Андрійчук Ольгу Василівну, яка є власником суміжної земельної ділянки в м.Кіцмань по вул.Кутузова, 12  у зв’язку з тим що Вона безпідставно не погоджує дані акти.

 

                                    Інформація  до   10 хв.,  виступи  до  2 хв.,  всього  до 15  хв.

 

Роботу  сесії   завершити  через  дві   години.

 

 

                     Міський   голова                                                      С. Б. Булега  

Деталі у відео:

Автомийка