Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

День Пенсійного фонду відбувся в селі Кліводин

Фахівці управління Пенсійного фонду України в Кіцманському районі провели День Пенсійного фонду в селі Кліводин. Перший заступник начальника управління Олександр Телешман надав роз’яснення щодо нарахування пенсії, перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» жителям села під час виїзного особистого прийому. Відповів на запитання щодо конкретних ситуацій, пов’язаних з призначенням та виплатою пенсій і підвищень до неї.

Цього ж дня фахівці Фонду провели зустрічі з трудовими колективами сільської ради та відділення поштового зв’язку.

Ознайомили присутніх на зустрічах із змінами у пенсійному законодавстві, які відбулися з 1 січня цього року, а також особливостями перерахунку пенсій з 1 грудня 2016.

Рекомендували особам передпенсійного віку заздалегідь звертатися до фахівців управління Фонду з метою проведення попередньої перевірки документів, необхідних для призначення пенсії.

Нагадали про можливість отримання інформації з пенсійних питань за допомогою телефону «гарячої лінії», відеозв’язку та веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

Автор: Марія Пензій, начальник відділу обслуговування громадян управління Пенсійного фонду України в Кіцманському районі

Автомийка