Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

День Пенсійного фонду провели в селі Оршівці

Фахівці управління Пенсійного фонду України в Кіцманському районі провели День Пенсійного фонду для жителів с. Оршівці. Перший заступник начальника управління Олександр Телешман провів виїзний прийом громадян в приміщенні сільської ради. Посадовець Фонду в районі відповів на запитання присутніх на прийомі та надав роз’яснення щодо конкретних ситуацій, пов’язаних з призначенням та виплатою пенсій і підвищень до неї.

Цього ж дня фахівці Фонду провели зустрічі з трудовими колективами сільської ради та відділення поштового зв’язку.

Ознайомили присутніх зі змінами у пенсійному законодавстві, які відбулись з 1 січня цього року, а також особливостями перерахунку пенсій з 1 грудня 2016 року.

Рекомендували особам передпенсійного віку заздалегідь звертатися до фахівців управління Фонду з метою проведення попередньої перевірки документів, необхідних для призначення пенсії.

Нагадали про можливість отримання інформації з пенсійних питань за допомогою телефону «гарячої лінії», відеозв’язку та веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

Автор: Марія Пензій, начальник відділу обслуговування громадян управління Пенсійного фонду України в Кіцманському районі

 

Автомийка