Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

День Пенсійного фонду відбувся в смт. Неполоківці

Фахівці управління Пенсійного фонду України в Кіцманському районі провели День Пенсійного фонду в смт Неполоківці. В приміщенні селищної ради здійснили особистий прийом громадян села, також цього дня провели зустрічі з трудовими колективами селищної ради та відділення поштового зв’язку.

Надали роз’яснення щодо реалізації права на пенсійне забезпечення різних категорій громадян. Наголосили на важливості набуття повноцінного страхового стажу, необхідного для призначення пенсії.

Рекомендували особам передпенсійного віку заздалегідь звертатися до фахівців Фонду з метою проведення попередньої перевірки документів, необхідних для призначення пенсії. Розповіли про переваги отримання пенсій через банківські установи. Поінформували із Стратегією модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року.

Нагадали про можливість отримання інформації з питань пенсійного забезпечення за допомогою телефону «гарячої лінії», відеозв’язку та веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

 

Автор: Марія Пензій, начальник відділу обслуговування громадян управління Пенсійного фонду України в Кіцманському районі

Автомийка