Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

З 1 квітня 2017 року стартує призовна кампанія

“На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України № 44/2017 від 24.02.2017 року “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році”, розпорядження  голови обласної  державної  адміністрації № 142-р від 02.03.2017 р. “Про організацію проведення призову громадян України на строкову військову службу”  з 1 квітня  по 31 травня 2017 року буде проводитися призов громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України.

З 1 квітня 2017 року в Україні стартує призовна кампанія. А з 27.02.2017 року розпочинаються підготовчі заходи, зокрема медичні огляди громадян.

 Виклику на призовну комісію підлягають юнаки віком від 18 до 27 років. Відправці у війська підлягають громадяни України чоловічої статі придатні за станом здоров’я до військової служби в мирний час, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Термін строкової служби становить півтора року для юнаків, які не мають повної вищої освіти, та один рік для тих, хто її має. При цьому, відповідно до розпорядження Президента України, солдати-строковики проходитимуть службу поза межами району проведення АТО.

Солдатам-строковикам виплачується грошова допомога в розмірі двох мінімальних зарплат з Державного бюджету в порядку, встановленому урядом. Виплати здійснюються через рахунки в установі банку.

За працевлаштованими призовниками на весь період служби зберігається місце роботи і посада, а також виплачується щомісячна заробітна плата під час дії особливого періоду.”

Джерело: ТВО військового комісара Кіцманського об’єднаного районного військового комісаріату майор І.В.ДУХНІЧ

 

Автомийка