Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

На базі Кіцманського технікуму відбулося засідання обласної методичної секції головних бухгалтерів ВНЗ

2 березня 2017 року згідно з планом роботи відбулося чергове засідання обласної методичної секції головних бухгалтерів вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації Чернівецької області на базі Кіцманського технікуму ПДАТУ.

У засіданні узяли участь головні бухгалтери: Чернівецького коледжу дизайну та економіки, Чернівецького індустріального коледжу, Чернівецького політехнічного коледжу, Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В. Ю. Шкрібляка, Сторожинецького лісового коледжу, Чернівецького обласного училища мистецтв ім. С. Воробкевича, Чернівецького державного комерційного технікуму, Чернівецького коледжу ЛНАУ, Кіцманського технікуму ПДАТУ, Хотинського технікуму ПДАТУ, Чернівецького транспортного коледжу, Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ, Чернівецького кооперативного економіко-правового коледжу та викладачі економічних дисциплін Кіцманського технікуму ПДАТУ.

Зустріч розпочалася зі вступного слова директора Кіцманського технікуму ПДАТУ Юрія Михайловича Філіпчука, який розповів про історію та досягнення технікуму. Розповів про що, важливим завданням для держави є збереження вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації.

«Щиро бажаю вам, вашим родинам міцного здоров’я, нехай у ваших сім’ях завжди буде добробут і благополуччя, щастя, невичерпних сил та наснаги, а на робочих місцях – панує чудовий мікроклімат, повага і взаєморозуміння із керівництвом та колегами», – побажав Юрій Михайлович.

Засідання продовжила керівник секції Наталія Оттовна Чобану, яка ознайомила учасників з темою та питаннями, що будуть розглядатися на засіданні, зокрема:

  1. Кошторис 2017 року – планування, облік та розподіл кошторисних призначень.
  2. Ознайомлення з новими нормативними законодавчими документами з питань фінансово–господарської діяльності.
  3. Обмін досвідом.

Крім того у ході зустрічі також були обговорені нагальні питання, що виникають в процесі роботи працівників бухгалтерської служби:

– Мінімальна заробітна плата та перелік виплат, які включаються і не включаються до її розміру;

– ЄСВ 2017 та доплата ЄСВ до мінімальної заробітної плати;

– Розміри академічних та соціальних стипендій;

– Застосування у роботі Нового плану рахунків бухгалтерського обліку у державному секторі;

– Декларація про доходи 2016 року;

– Зміни в бюджетному процесі 2017 року;

– Доходи та видатки.

У своєму заключному слові Наталія Чобану зазначила, що зазвичай роботу бухгалтера найменш помітно, однак вона є чи не найважливішою та побажала усім бухгалтерам достойної заробітної плати, міцного здоров’я, особистого щастя та задоволення від роботи.

Підводячи підсумки чергового засідання, вона наголосила на тому, що значно зросли вимоги щодо роботи бухгалтера, за найменші помилки впроваджено жорсткі санкції та штрафи. Крім того, українські законодавчі реформи змушують бухгалтерів працювати в умовах невизначеності і постійних змін правил гри. Законодавство стрімко змінюється. Відповідно впроваджуються постійні нововведення, які потрібно враховувати у повсякденній роботі.

Чи не вперше засідання обласної методичної секції головних бухгалтерів вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації Чернівецької області проходило за участі такої кількості бухгалтерів-практиків, які безпосередньо впливають на роботу кожного навчального закладу.

Автомийка