Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

На дорозі в Оршівцях планують встановити світлофори

Як повідомляють в службі автомобільних доріг Чернівецької обласі, у 2017 році Уряд розпорядженням №14 від 18.01.2017 року виділив з державного бюджету Службі автомобільних доріг у Чернівецькій області на поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування 79190 тис.грн., в тому числі на дороги державного значення 28800 тис.грн. За ці кошти, зокрема, передбачено встановити світлофорні об’єкти на найбільш небезпечних ділянках автомобільних доріг загального користування  Чернівецької області, де спостерігались випадки ДТП, а це в першу чергу:

–  на автомобільній дорозі Н-10 Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига (на Кишинів), км 244+140, що в селі Оршівці на Кіцманщині.

– на автомобільній дорозі М-19 Доманове (на Брест) – Ковель – Чернівці-  Тереблече (на Бухарест), км 511+780, а саме в с. Коровія Глибоцького району;

–  на  автомобільній дорозі Н-10 Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига (на Кишинів), км 208+720, тобто в с. Магала Новоселицького району;

На одній із визначених  ділянок, а саме в селі Коровія, вже встановлений перший світлофорний об’єкт, який обладнаний пристроєм звукового супроводження для пішоходів з особливими потребами. Вартість виконаних робіт становить менше 200 тис.грн.

Як зазначають в службі автомобільних доріг, безпека пішоходів під час переходу дороги та нормалізація руху транспорту є надзвичайно аважливими, адже сприяють збереженню життя та здоров’я людей.  Про це повідомляє Чернівецька ОДА.

Автомийка