Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

Вкрав на 2 тисячі, а “сяде” на три з половиною роки

Кіцманський районний суд Чернівецької області ухвалив визнати винним громадянина, що 05 грудня 2016 року близько 01:30 підійшов до магазину-бару, переконавшись, що його ніхто не бачить, шляхом  віджиму металопластикового вінка проник всередину приміщення, звідки умисно  таємно викрав з каси бару грошові кошти та майно на загальну суму 1922 гривен.  Та призначити їм покарання у виді позбавлення волі строком на три роки. Про це  ідеться у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Обвинувачуваний 05 грудня 2016 року підійшов до магазину-бару та переконавшись, що його ніхто не бачить, шляхом  віджиму металопластикового вінка проник всередину приміщення, звідки умисно  таємно викрав з каси бару грошові кошти в сумі 700 гривень та наступне майно: дві пляшки горілки марки «Німіров чорний» ємкістю 0,7л за ціною по 103грн. вартістю 206грн., одну пляшку горілки марки «Німіров чорний» ємкістю 0,5л вартістю 71 грн., одну пляшку горілки марки «Німіров чорний» ємкістю 1,0л за вартістю 140 грн., чотири пляшки шампанського «Київське» за ціною по 75 грн. вартістю 300 грн., десять плиток шоколаду «Корона» за ціною по 30 грн. вартістю 300 грн., дві пачки чіпсів «Люкс» за ціною по 28 грн. вартістю 56 грн., два соки «Екосфера» за ціною по 9 грн. вартістю 18 грн., шість пакетиків «Мак-кави» за ціною по 5 грн. вартістю 35 грн., п’ять пачок «Арахіс смажений» за ціною по 10 грн. вартістю 50 грн., чотири пачки «Золотий горіх» за ціною по 9 грн. вартістю 46 грн., після чого з викраденим з місця вчинення кримінального правопорушення зник, маючи реальну можливість викрадене використати на власний розсуд, спричинивши потерпілому матеріальну шкоду на загальну суму 1922 гривень.

СУД УХВАЛИВ:

Визнатиобвинваченого винним у скоєнні кримінального  правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185  КК України, та  призначити  йому   покарання у виді позбавлення волі строком на три роки.

Запобіжний захід відносно нього змінити з домашнього арешту на тримання під вартою до набрання вироком законної сили, рахуючи строк відбування покарання з 22 лютого 2017 року.

Автомийка