Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

ДВА РОКИ ТЮРМИ ЗА КРАДІЖКИ З АВТОМОБІЛІВ

Кіцманський районний суд Чернівецької області ухвалив визнати винним двох громадян, що за попередньою змовою між собою, 30 жовтня 2016 року, викрали з двох автомобілів майно на загальну суму 18350 гривень.  Та призначити їм покарання у виді позбавлення волі строком на два роки. Про це  ідеться у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Обвинувачені за попередньою змовою між собою, 30 жовтня 2016 року, шляхом пошкодження вікна автомобіля марки «Фіат Лінео», д.н.з.НОМЕР_3, викрали з даного автомобіля майно, а саме: акумулятор автомобільний вартістю 3000 гривень, панель від авто магнітофона – 4800грн., зарядний пристрій ЮСБ – 200грн., після чого з місця вчинення правопорушення зникли, маючи реальну можливість розпорядитися викраденим за власним розсудом, спричинивши потерпілому  матеріальну шкоду на загальну суму 8000 гривень.

Крім того, вони того ж дня близько 05:30 в с. Ревне, вул. Тиха, Кіцманського району Чернівецької області, шляхом  вільного доступу з автомобіля марки «Мерседес Бенс», викрали майно, а саме: авто магнітофон «PIONEER DH 861»   вартістю 4000 гривень, автомобільний телевізор іноземного виробництва – 6000грн., барсетку – 100грн., рукавички чоловічі шкіряні – 50грн., гроші в сумі 200грн., технічний паспорт на автомобіль «Мерседес Бенс», посвідчення водія, після чого з місця вчинення правопорушення зникли, маючи реальну можливість розпорядитися викраденим за власним розсудом, спричинивши потерпілому матеріальну шкоду на загальну суму 10350 гривень.

СУД УХВАЛИВ:

Визнати Обвинуваченого №1 винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.185 КК України, та  призначити  йому   покарання у виді позбавлення волі строком на два роки.

На підставі ст.ст. 75, 76 КК України звільнити його від відбування призначеного покарання, якщо він протягом річного іспитового строку не вчинить нового злочину та виконає покладені на нього обов`язки.

Зобов`язати його не виїжджати  на постійне проживання за межі України  без дозволу   Кіцманського районного сектору з питань пробації Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України, повідомляти про зміну місця проживання, періодично з`являтися на реєстрацію.

Визнати Обвинуваченого №2 винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.185 КК України, та призначити йому покарання у виді позбавлення волі строком на два роки.

На підставі ст.ст. 75, 76 КК України звільнити його від відбування призначеного покарання, якщо він протягом річного іспитового строку не вчинить нового злочину та виконає покладені на нього обов`язки.

Зобов`язати його  не виїжджати  на постійне проживання за межі України  без дозволу   Кіцманського районного сектору з питань пробації Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України, повідомляти про зміну місця проживання, періодично з`являтися на реєстрацію.

Стягнути з них на користь держави в особі Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Головного управління національної поліції в Чернівецькій області по 307,86 гривень з кожного у відшкодування вартості проведених експертиз.

 

Автомийка