Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

У Чорториї на відшкодування за спалених курей зібрали лише 10 заяв

Щодо сум, то їх ще уточнюють. Пише “Погляд”

Якщо у Довжку про відшкодування нічого не чути, то у Чорториї уже подали для цього заяви. Загалом, за словами сільського голови Брусниці Кіцманського району Івана Загарії, у Чорториї є 10 заяв. Їх невдовзі передадуть на розгляд спеціальній комісії при Кіцманській РДА.

– Всі кошти відшкодує районна адміністрація. Можливо, дадуть нашій місцевій раді субвенцію на відшкодування, або безпосередньо з районного бюджету віддаватимуть гроші. Конкретного механізму ще немає, – зазначає сільський голова.

Щодо сум, то їх теж ще уточнюють. Розрахунок коштів, необхідних для відшкодування завданої майнової шкоди, визначатимуть на основі таких показників: наявне поголів’я сільськогосподарських тварин на території, на якій запроваджено карантин згідно з рішенням комісії; середня вага однієї голови худоби або птиці, що продані переробним підприємствам (у розрізі категорій господарств) у цьому регіоні; середня ціна на худобу або птицю, що продані переробним підприємствам (у розрізі категорій господарств) у цьому регіоні.

Автор: Яна МАРІЯНЧУК

Автомийка