Просимо вибачення за тимчасові незручності
Встановлення відеоспостереження

Кількість загиблих лебедів у Чорториї сягнула 44-х

ch04Про ситуацію з виникненням високопатогенного грипу птиці в селі Чортория Кіцманського району на лебединому озері йшлося сьогодні, 10 січня, під час апаратної наради, яку провів голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук.

Як поінформував начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Олександр Александрюк, 09 січня 2017 рокузагинув ще1 лебідь, його було знищено в урочищі «Мостопоїзд» с. Чортория, після чого проведено дезінфекцію 3% розчином хлорного вапна.

Станом на сьогодні падежу немає, наявні лебеді в кількості 180 голів клінічно здорові.

«Загалом з 1 січня 2017 року зафіксовано загибель 44 голів птиці. З метою локалізації та ліквідації збудника високопатогенного грипу птиці в с. Чортория було проведено дезінфекцію приміщень та прилеглої території дворів приватних секторів жителів с. Чортория, та здійснено обхід господарств. Хвору птицю було вилучено та знищено (спалено)», – зазначив посадовець.

На території Чернівецької області продовжує працювати низка птахогосподарств, в яких посилено контроль щодо завозу кормів та руху людей в аспекті проведення дезінфекцій та дотримання ветеринарно-санітарних вимог.

Джерело: Офіційний сайт Чернівецької ОДА

Автомийка